Męski problem

Jak realnie powiększyć penisa? Sposoby na powiększenie penisa

Życie seksualne mężczyzn to temat nieco wstydliwy, szczególnie w kulturze, w której to mężczyźni postrzegani są jako ta strona, która ma większe libido. Wielu mężczyzn zastanawia się, jak realnie powiększyć swojego penisa. Czy jest to w ogóle możliwe?

Problemy z penisem, brak erekcji

O problemach w życiu seksualnym mężczyzn mówi się ostatnio nieco więcej, jednak nadal jest to temat, który budzi u Panów zażenowanie (zwłaszcza, jeśli jest poruszany przez kobiety). Tymczasem problemy z erekcją zdarzają się według statystyk raz na pięć stosunków seksualnych i w sposób bezdyskusyjny mogą dotknąć każdego mężczyzny choć raz w życiu.

Najczęściej jednak panowie martwią się przede wszystkim o rozmiar swojego penisa. W naszej kulturze zostało przyjęte, że rozmiar ma znaczenie – mały penis może być powodem wstydu, jednak w istocie nie to jest najważniejsze w życiu seksualnym. Jeśli jednak wielkość Twojego członka spędza Ci sen z powiek, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, co zrobić, aby powiększyć swojego penisa.

Tabletki i specyfiki na powiększenie penisa

Wśród wielu sposobów, o których rozpisują się poradniki, najczęściej używanymi są tabletki i inne preparaty przyjmowanie doustnie. Na rynku jest wiele tego rodzaju specyfików, a wiele z nich opartych jest na znanych od dawna naturalnych składnikach, takich jak korzeń maca, Żeń-Szeń, palma sabałowa czy korzeń lukrecji. Pigułki gwarantują dość szybkie działanie, a dzięki w miarę naturalnemu składowi, są bezpieczne i nieinwazyjne. Ich działanie powoduje powiększenie ciał jamistych i ciała gąbczastego, które składają się na penisa – stosowanie specyfików poprawia ich sprawność i skutkuje szybszym zwiększeniem rozmiaru penisa podczas erekcji.

Ćwiczenia na powiększenie penisa i pompki powiększające penisa

Powiększyć penisa można również za pomocą ćwiczeń. To dobra i tania metoda, dodatkowo poprawiająca ogólną sprawność fizyczną. Zestaw takich ćwiczeń z powodzeniem może zlecić każdy urolog czy seksuolog. Przed przystąpieniem do ćwiczeń warto zadbać o odpowiednią rozgrzewkę, oraz oczywiście spokój – jakby na to nie patrzeć, ćwiczenia mające na celu powiększenie penisa to intymna sprawa i warto wykonać je w domowym zaciszu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Jednym z pomocnych ćwiczeń jest kilkukrotne rozciąganie penisa przez około 20 sekund. Właściwy zestaw ćwiczeń powinien jednak zalecić specjalista.

Na uwagę zasługują także pompki powiększające penisa. To jedna z pierwszych metod znanych na świecie, prawdopodobne pomagająca mężczyznom już w starożytności. Metoda ta polega na wprowadzeniu do członka urządzenia, które wytwarza ciśnienie, co powoduje z kolei napływ krwi do penisa. Regularne ćwiczenia za pomocą pompki pozwolą realnie zwiększyć rozmiary przyrodzenia i poprawić jego sprawność.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *