Kredyt gotówkowy online

Realne oferty kredytu gotówkowego, czyli nie trać czasu na wiele wniosków o kredyt!

Potrzebujesz zastrzyku gotówki, ale nie masz czasu na przeglądanie poszczególnych ofert i szukanie odpowiedniego kredytu? Mamy na to sposób. Zobacz, jak dostać kilka ofert kredytu gotówkowego, składając tylko jeden wniosek online.

Kredyt gotówkowy online

Kredyt gotówkowy to produkt bankowy, który ogranicza wszelkie formalności do minimum, dlatego też coraz częściej można go uzyskać przez internet. Zwykle bank będzie wymagał od ciebie jedynie przedstawienia (lub przesłania skanu) dowodu osobistego, wypełnienia formularza oraz przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Następnie rozpatrzy twój wniosek i podejmie decyzję kredytową, jeśli będzie ona pozytywna, podpisze z tobą umowę. A co w przypadku jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretną ofertę? Czy trzeba zawsze porównywać kredyty gotówkowe w rankingach i kalkulatorach kredytowych? Czy może istnieje jakiś inny sposób na znalezienie najlepszej oferty? Odpowiedzią jest Wnioskomat, czyli jeden wniosek, ale wiele ofert kredytu gotówkowego z różnych firm i banków (Wnioskomat.com). Ta platforma łączy wszystkie największe zalety wnioskowania przez internet i współpracy z pośrednikiem kredytowym. Pozwoli ci szybko uzyskać kredyt najlepiej dopasowany do twoich potrzeb. A jak działa? Już wyjaśniamy…

Jak dostać kredyt gotówkowy, wypełniając jeden wniosek?

Korzystanie z tej platformy jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę Wnioskomatu i wypełnić formularz składający się z podstawowych pytań, jakie zadaje się kredytobiorcom. Będziesz musiał tam podać swoje dane osobowe, źródło dochodów i średnie wydatki, i to w zasadzie jedyne co musisz zrobić, ponieważ tak wypełniony wniosek zostanie wysłany do czołowych instytucji finansowych, które przygotują dla ciebie ofertę. Zostanie ona stworzona na podstawie twojej zdolności kredytowej, więc jedyne co będziesz musiał później zrobić to wybrać tę jedyną, która najbardziej sprosta twoim oczekiwaniom. Następnie skontaktuje się z tobą agent w celu sfinalizowania umowy. Będzie to osoba, która pracuje w placówce najbliżej twojego miejsca zamieszkania, więc bez problemu będziesz mógł się z nim umówić i podpisać umowę. Oczywiście taki ekspert odpowie również na wszelkie pytania i rozwieje twoje wątpliwości dotyczące finansów.

Dla kogo kredyt gotówkowy?

A kto może się starać o taki kredyt i kto w ogóle ma szansę na jego otrzymanie? Aby skorzystać z tej platformy, musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać numery PESEL oraz dowodu osobistego, i to w zasadzie tyle… Wnioskomat współpracuje z różnym i instytucjami finansowymi, więc nie jest powiedziane, że jeśli nie posiadasz odpowiedniej zdolności kredytowej lub masz bardzo niskie dochody, to nie masz szans na pożyczkę gotówkową. Oferty przygotowywane są z myślą o tobie, twojej sytuacji i zdolności kredytowej, dlatego jeśli nie będziesz miał szansy na kredyt w banku, być może dzięki tej platformie z najdziesz inną, korzystną pożyczkę pozabankową.

One comment

  1. Brzmi bardzo ciekawie. Fajnie jak można zaoszczędzić czas i nerwy na poszukiwanie właściwej oferty. Pamiętam, jak chciałam zaciągnąć swój pierwszy kredyt, poszłam do mojego banku i wzięłam. Do tej pory nie wiem, czy podjęłam wtedy słuszną decyzję, czy jednak trzeba było trochę więcej czasu poświęcić i znaleźć idealnie skrojoną ofertę… Ale czasu nie cofnę, mogą tylko uczyć siebie i innych na moich błędach

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *